Podológia
&
Pedikúra

Zuzana Kabzanová

Každý váš krok stojí za to

Ponúkame vám nami overenú, špičkovú zdravotnú obuv značky Peter Legwood.
Jedná sa o  taliansku značku zdravotnej obuvi ktorej jedinečnosť spočíva v patentovanom systéme AEQUOS. Tá využíva pôsobenie série tlakových bodov a naklonenia, ktoré dodávajú chodidlám väčšiu stabilitu. Výsledkom je zlepšenie rovnováhy a menšie namáhanie pohybového aparátu. Obuv bola vyvinutá ako regeneračná a je vhodná na celodenné nosenie.

Už po niekoľkých týždňoch pravidelného nosenia obuvi pocítite rozdiel. Peter Legwood vďaka systému AEQUOS pomáha od bolesti chrbta, nôh a kĺbov. Obuv je charakteristická svojím tvarovaným povrchom, ktorý podopiera chodidlo. Zabezpečuje, aby boli kĺby v správnej polohe a znižujú riziko nesprávnej rotácie, ktorá spôsobuje opotrebovávanie kolien a bedier. Systém AEQUOS tak pomáha držať chodidlo v optimálnej pozícii, umožňuje kĺbom byť v správnom postavení a pracovať vždy vo fyziologicky danej osi. Dochádza k narovnaniu panvy a ramien, chrbát sa vzpriamuje a zlepšuje sa celkové držanie tela.. 

Tieto topánky obúva hlavne personál v nemocniciach, lekárňach, reštauráciách a školách. Obuv však odporúčam všetkým, ktorí sa chcú aktívne starať o svoje telo, alebo celý deň stoja na nohách.

Patentovaná technológia

Unikátny patentovaný systém AEQUOS zvyšuje stabilitu a znižuje namáhanie pohybového aparátu a chrbtice.

Ekologicky šetrný materiál

Produkty Peter Legwood sú vyrobené z netoxického, antibakteriálneho a pri využití plne recyklovateľného materiálu.

Cerifikát ISO 20347

Všetky výrobky sú vyvíjané a vyrábané v Taliansku a Modely Bull, Dolphin a Kong spĺňajú požiadavky normy ISO 20347 na pracovnú obuv.

S výberom pre vás najvhodnejšieho modelu vám rada pomôžem a prispôsobím obuv presne vaším potrebám. Každý model sa samostatne doupravuje na každé chodidlo zvlášť. Preto je dôležité obuv si u nás vyskúšať a na základe vašich potrieb upraviť. Úpravu obuvy vykonávame v našom zariadení.

Dámsky model DOLPHIN

Dolphin je model obuvy určená ženám alebo väčším deťom. Päta topánky je zvýšená o 10% pre väčšiu oporu a lepšie držanie nohy. Oceníte ju tiež pre jej veľkú odolnosť. Využíva patentovaný systému AEQUOS. Je veľmi často používaná ako pracovná obuv (v zdravotníctve, školstve a pod.).
Tento model je dodávaný vo veľkostiach č. 35 až 41 vo viacerých farbách. Farby Bianco, Nero, Grigio, Fucsia a Blu scuro až do veľkosti 42.

Cena: 57,00 EUR

Unixes model KONG

Tento model je veľmi odolný, má zosilnenú pätu. Rovnako ako všetky ostatné modely je založený na systéme AEQUOS. Tento model je dodávaný vo veľkostiach č. 41 až 46, okrem farieb Azzurro a Verde acido.
 

Cena: 57,00 EUR

Detský model BUBBLE

Bubble detská obuv je charakteristická väčšou hĺbkou topánky a zvýšenou ochranou členku, ktorá má predísť vyzúvaniu. Je založená na patentovanom systéme AEQUOS. Dieťa môže v tejto zdravotnej obuvi pokojne bežať a nemusí mať strach, že ju stratí.
Topánočky sú vhodné do školy i škôlky ako prezuvky.Tento model je dodávaný vo veľkostiach (dvojčísla) č. 24-25 až 34-35 okrem farby Lilla. Vo väčších veľkostiach nadväzuje model Dolphin.

Cena: 37,50 EUR

Uzavretý model BULL

Ideálna celoročná zdravotná obuv založená na patentovanom systéme AEQUOS. Je veľmi často používaná ako pracovná obuv (v zdravotníctve, školstve a pod.). Tento model je dodávaný vo veľkostiach č. 35 až 48.

Cena: 57,00 EUR

Model SHARK - žabky

AEQUOS Shark sú zdravotné žabky, ktorých funkčnosť je založená na systéme AEQUOS. Jedná sa o flexibilnú obuv, ktorú môžete nosiť v meste aj na pláži. Tento model je dodávaný vo veľkostiach (dvojčísla) č. 35-36, 37-38, 39-40, 41-42 (lilla – fialová, rosa – svetlo ružová, azzurro – modrá, bianco – biela, nero – čierna, verde acido – svietivá zelená), 43-44, 45-46 (bianco – biela, nero-čierna, verde acido – svietivá zelená).

Cena: 57,00 EUR

KONTAKT

Otváracie hodiny: na objednávku    

Ošetrujúci špecialista: Zuzana Kabzanová